Kıymetli İş Ortaklarımız, Müşterilerimiz ve Çalışanlarımız;

40 yılı aşkın süredir gelişerek büyüyen ve topluma ürettiği katma değeri arttırma gayretinde olan grubumuz, bugün ülkemizin sanayi, ticaret, enerji ve hizmet sektörlerinde yaptığı yatırımlar ve sosyal sorumluluk projeleri ile insanımıza hizmeti ön planda tutan bir anlayışı tüm stratejisinin merkezine koymuştur.

Başarı anlayışımızın temeli insana verdiğimiz değere dayalıdır. Bireye verdiğimiz değer ile müreffeh bir toplumun inşasına katkı sağlayacağımıza inanıyoruz. Vatan, çalışkan insanların omuzları üzerinde yükseleceği için, biz grup olarak çalışmayı ve başarmayı temel yaşam felsefemiz haline getirdik. Nitekim toplumlar, çalışkan ve üretken bireyleri kadar ileri gidebileceği için ülkemizi ileri götürecek bir gayret içinde olmayı temel hareket noktamız haline getirmek istiyoruz.

Grubumuz, Hükümetimizin “2023 Vizyonunda” yer alan sektörlerde yatırımlarını çeşitlendirerek ülkemizin gelişimine sunduğu katkıyı arttıracaktır. Dünya düzeninde, “yönetenler grubunda” yer alabilmek için bütünsel, uzun vadeli, stratejik bakış açısı ile başarılarımızın sürdürülebilirliğini sağlayarak birliğimizi ve beraberliğimizi daim kılmalıyız.

Bilgi, birikim ve deneyimle beslediğimiz en değerli hazinemiz olan çalışanlarımızın katkılarıyla, başarılarımızı daha da üst noktalara taşımak zorundayız. Hangi düzeyde ve ne iş yapıyor olursak olalım kendimizi daha iyi ve kaliteli bir üretime, insan odaklı bir iletişime, bilimsel bir bakış açısına doğru geliştirmek durumundayız. Ancak bu şekilde kendimizi, kurumumuzu ve ülkemizi daha ileri düzeylere getirebiliriz. Hiç unutmayalım ki toplumların gelişmesi, bireylerin ve kurumların gelişmesine bağlıdır. Hızla gelişen ve söyleyecek sözü olan ülkemizin bu vizyonunu daha da geliştireceğimize yürekten inanıyorum.

Bu çerçevede yıllar içinde daha da güçlenen işbirliğimize ve başarılarımıza önemli katkılar sağlayan hizmet alan ve verenleriyle, emektarlarıyla tüm Kopuz ailesine hayırlı çalışmalar dilerim.

Saygılarımla,

ALİ KEMAL KOPUZ
Kopuz Şirketler Grubu
Yönetim Kurulu Başkanı

Yatırımlarımızla her geçen yıl daha da büyüyoruz.