Kopuz Otomotiv

null
2008 yılında kurulan şirket, grubun üstün hizmet anlayışını filo kiralama ve servis taşımacılığı alanında temsil etmektedir. Filosunda yaklaşık 1.000 araç bulunmaktadır ve ülkemizin en büyük 20 filosundan birine sahiptir. Kopuz Otomotiv, uzman ve tecrübeli kadrosuyla, 81 ilde, her marka ve modelde, ticari ve binek araç kiralama, hizmet verilen araçların hasar yönetimi, servis, tamir ve bakım hizmetini sunmaktadır. Personel ve okul taşımacılığı alanında önemli projelere imza atmaktadır.
www.kopuzotomotiv.com.tr

Kopuz Sigorta


1995 yılında kurulan şirket trafik, kasko, iş yeri, konut, yangın, nakliyat ve zorunlu deprem sigortası vb. dâhil tüm branşlarda hizmet sunmaktadır. Anadolu Sigorta, Axa Sigorta ve Axa Hayat Emeklilik acenteliklerinin yanı sıra yaptığı işbirlikleri ile ihtiyacınız olan sigortayı 10’dan fazla sigorta şirketinden araştırarak en rekabetçi fiyatları sunmaktadır.

www.kopuzsigorta.com

Pervane Turizm


2008 yılında kurulan şirket, bireysel ve kurumsal turizm hizmetleri sunmaktadır. Dış/İç hat uçak biletleri, otel rezervasyonları, iş seyahatleri organizasyonu, kültür turları, otomatik check-in işlemleri, vize asistans hizmetleri gibi turizmin tüm alanlarında hızlı ve uygun fiyatları ile yanınızdadır.
www.pervanetur.com