KOPUZ GIDA

Türkiye’de gıda sektörü, ülke ekonomisine çok yönlü katkı sağlayan ve üretimi destekleyen bir güce sahiptir. Kopuz Gıda, ülkemizde büyüyen gıda sektöründe en yaygın ve geniş satış ağı ile sürdürülebilir odaklı yaklaşımıyla hizmet veren ilk gıda pazarlama şirketlerinden biridir.

Kopuz Gıda, geçmişinde Sağra ve Ender Çikolata firmalarının bayiliklerini yaparak bu firmaların itibarlarını arttırmıştır. Ev dışı tüketim alanındaki 235 araç ve 425 personeli; Cargill, Unilever, Puratos, Eczacıbaşı, Torku, Fine Food distribütörlükleriyle 1500 noktaya hizmet vermektedir. Tüm faaliyetlerinde kalite ilkesini benimsemiş olan Kopuz Gıda, Türkiye ekonomisinde güçlü ve ulusal bir firmadır.
www.kopuzgida.com

FALİYET ALANLARI

EV DIŞI TÜKETİM
ENDÜSTRİYEL HAMMADDE
TOPTAN
CATERİNG
PASTACILIK

KOPUZ JTI

Kopuz JTI, Türkiye genelinde (İstanbul Asya-İstanbul Avrupa-Edirne-Çorlu-Lüleburgaz-Trabzon-Rize- Artvin-Bolu-Adana-Osmaniye) deneyimli satış ekibi ve geniş dağıtım ağıyla binlerce noktaya ulaşarak hizmet vermektedir. Toplamda 124 araç, 247 personelle JTI (Japan Tobacco International) tütün ürünlerinin dağıtımını haftalık toplam 18.600 bayiye sistemli bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Kopuz JTI, tüketicilere uluslararası markaları, karşılıklı güven ve fayda prensibine dayalı bir şekilde sunmaktadır. İş birliği içerisinde olduğu firmalarla da pozitif, etik ve sürdürülebilir bir iş ilişkisi içerisindedir.

FALİYET ALANLARI

WINSTON
MONTE CARLO
CAMEL
ANADOLU
LD
SALEM
Adresler İçin